W KILKU SŁOWACH

Oferta naszej firmy skierowana jest do osób dbających o estetykę i piękny wygląd miejsc, w których relaksują się i spędzają miłe chwile po ciężkiej pracy a mianowicie domu mieszkania oraz ogrodu i tarasu czy nawet niewielkiego balkonu.

Betonowe drewno to produkt, dzięki któremu możemy oszukać działanie czasu na piękno naturalnego drewna oraz sprawić, że będzie ono istniało w naszym otoczeniu w nienaruszonej postaci długie lata, a nie kilka sezonów. W wyglądzie trudno rozpoznać, że to czego dotykamy i na co patrzymy nie jest w rzeczywistości prawdziwą deską

Betonowe imitacje drewna naturalnego to produkt oryginalny, ciekawy, praktyczny mający zastosowanie w wielu miejscach. Dzięki starannie wybranym odwzorowaniom tekstury starej deski z wiekowymi i naturalnymi sękami, głębokimi zagłębieniami wokół słojów, czy śladami surowej obróbki ręcznej jest zdecydowanie niepowtarzalny. Produkcja każdej deski w całości stanowi ręczną robotę.

Naszą ofertę uzupełniamy na bieżąco o nowe wzory.

W produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy beton najwyższej jakości. Produkty wykonane są na białym cemencie 52,5 R. Produkty są zbrojone włóknami cyrkonowymi co pozwala na stworzenie mocnej i odpornej struktury. Realizujemy zamówienia w bezpośrednim kontakcie z klientem gdyż nasze możliwości są nieograniczone. Dotyczy to nie tylko kolorystyki, lecz także parametrów produkowanej deski.

Głównym atutem betonowego drewna jest jego wytrzymałość. Drewno naturalne pięknie prezentuje się jednak podatność tego materiału na szkodliwe działanie zwłaszcza czynników atmosferycznych sprawia, że musimy regularnie zabezpieczać wykonane z niego elementy odpowiednimi preparatami. Dzięki naszemu produktowi możemy cieszyć się urokiem drewna w ogrodzie, w łazience czy kuchni a zarazem nie być zmuszonym do czasochłonnych prac konserwacyjnych.

Drewno-betonowe.pl

Zajmujemy się produkcją materiałów budowlanych wykorzystywanych w budownictwie i gospodarstwach domowych.

0%
betony
0%
gipsy
0%
rękodzieła